Madonna otwiera siłownie Hard Candy na całym świecie!


Siłownie Hard Candy Fitness, bo tak nazywają się siłownie sygnowane imieniem Madonny, stają się co raz bardziej popularne wśród zachłannej idealnej figury klienteli. Siłownia Hard Candy, stworzona przez Madonnę, to miejsce, gdzie nie tylko możesz poćwiczyć, spocić się, poprawić swoją motorykę. To przede wszystkim miejsce gdzie możesz poczuć się jak prawdziwa ikona...fitness! Zobacz jak wygląda Hard Candy Fitness i poćwicz razem z Madonną!

Pasja do sportu

Madonna znana jest nie tylko jako piosenkarka, ale również jako pisarka, tancerka, miłośniczka sportu i fitness. Jednym słowem, bizneswoman XXI wieku. Podążając za swoją pasją, postanowiła otworzyć siłownie na całym globie. Przekornie swoje siłownie nazwała Hard Candy, bo jak sama stwierdziła, dzięki ćwiczeniom na siłowni nasze ciało staje się mocne, twarde, jędrne, a my stajemy się ponętni, piękni, po prostu cukiereczki! Dodatkowo, Hard Candy to nazwa jej ostatniego albumu studyjnego.

Pomysł na biznes według Madonny

Madonna na pomysł wpadła stosunkowo niedawno, bo w 2008 roku. Współpracując z New Evolution Ventures, postanowiła śmiało wkroczyć na rynek fitness. Dysponując ogromnymi środkami, doświadczeniem i sztabem specjalistów z branży fitness & wellness stworzyła idealny ośrodek fitness, gdzie możesz poćwiczyć, wypocząć, zrelaksować się i nabrać sił na resztę dnia.

Pierwsze siłownie Madonna otworzyła w jednych z największych miast świata - Meksyku i w stolicy Chile. Niedawno, bo w 2011 roku, przyszedł czas na Moskwę. Chociaż siłownia w Moskwie funkcjonuje już od grudnia 2011 roku, uroczyste otwarcie z udziałem Madonny miało miejsce dopiero w 2012 roku w sierpniu. Gwiazda osobiście przecięła wstęgę oraz udowodniła całemu światu, że "no sweat - no candy", czyli bez potu nie da się osiągnąć idealnej figury zwanej popularnie candy.

Wraz z zatrudnionymi w Hard Candy trenerami przećwiczyła układ taneczny. Następnie odbył się pokaz najbardziej uzdolnionych tancerzy.

Co do zaproponowania ma dla nas Hard Candy?

Co do zaproponowania ma dla nas sieć ekskluzywnych siłowni Hard Candy Fitness? Siłownie Madonny mieszczą się przeważnie na powierzchniach około 30 000 metrów kwadratowych. Jest więc gdzie ćwiczyć i co zwiedzać. Oprócz wszechogarniającego luksusu i przepychu, Siłownia Hard Candy Fitness ma nam do zaproponowania szerokie zaplecze najnowocześniejszych sprzętów i urządzeń do ćwiczeń, wielki basen, saunę, jacuzzi. Spośród stosowanych urządzeń wymieniono te z najwyższej półki - PreCor, Hoist, Free Motion, Nautilus, Hammer Strength, StarTrac, AbCoaster i taśmy TRX. Po udanych ciężkich ćwiczeniach możemy zatrzymać się w restauracji Hard Candy, gdzie uzupełnimy niedobory energetyczne.

Twórczyni ekskluzywnych siłowni zadbała o odpowiedni dobór muzyki, sprzętów do ćwiczeń z najwyższej półki, odpowiednią kadrę. Madonna postanowiła rozpowszechnić ćwiczenia zgodne z zasadami jej ówczesnej trenerki personalnej - Nicole Winhoffer. Przed podjęciem treningów możesz skonsultować się z trenerami i zbadać swój obecny stan zdrowia dzięki urządzeniom badającym nasz układ sercowo-naczyniowy.

Na pewno każdy z nas zastanawia się dlaczego Madonna postanowiła zainwestować na tak odległych od USA rynkach - Meksyk, Santiago, Sydney, Moskwa to dość zaskakujące targety. Aż prosi się o Hard Candy Fitness na Florydzie lub w Nowym Jorku! Jak sama piosenkarka twierdzi, do miast, gdzie postanowiła otworzyć swoje ekskluzywne siłownie, ma szczególny sentyment i są to miasta do których często wraca.

Poczuj luksus Hard Candy Fitness

Oto film z otwarcia siłowni w Moskwie. Na otwarciu Hard Candy Fitness pojawili się znani i lubiani celebryci z Rosji oraz inwestorzy i pomysłodawcy marki.

http://www.youtube.com/watch?v=YPu9UCpP2iU&feature=related

Oto relacje z otwarcia Hard Candy Fitness w Meksyku

http://www.youtube.com/watch?v=KOPVYaR5Z8Q&feature=fvst

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Dieta makrobiotyczna Madonny

Madonna - dieta i ćwiczenia

 Tracy Anderson method. Metoda dla każdego!

Tracy Anderson - nietypowy trener osobisty

Zostaw komentarz