Ćwiczenia na boczki i płaski brzuch


Kto nie chciałby mieć figury Jessici Biel, Kristien Stewart czy Victorii Beckham? Każda z tych gwiazd ma olśniewająco płaski brzuch i ani śladu boczków! Zapoznaj się z najlepszymi ćwiczeniami na boczki i płaski brzuch, które możesz wykonywać w domu, pracy i na wakacjach! Zapoznaj się z najlepszymi ćwiczeniami już teraz.

Boczki, czyli tzw. love handles, oznaczające ukochane uchwyty, rączki, to prawdziwa zmora kobiet - tych młodych, jak i tych starszych. Te nieestetyczne boczki, które szczególnie widać, kiedy ubierzemy obcisłe, seksowne bluzki i spodnie/spódniczki odbierają apetyt nie tylko nam, ale też innym. Co zrobić aby skutecznie pozbyć się boczków? Są skuteczne ćwiczenia na talię osy? Co zrobić by uzyskać płaski brzuch? Czy wystarczy tylko ćwiczyć, czy tylko przejść na dietę?

Jak pozbyć się boczków?

Odpowiedź jest dość oczywista. Jeśli chcemy pozbyć się boczków i uzyskać apetyczny płaski brzuch i zmysłową talię, musimy zacząć intensywnie ćwiczyć mięśnie brzucha (mięsień skośny wewnętrzny i zewnętrzny brzucha, mięsień prosty brzucha oraz ten najgłębiej leżący mięsień poprzeczny brzucha). Nie należy również zapominać o mięśniach pleców, które powinny być tak samo silne jak mięśnie brzucha, w przeciwnym wypadku może dojść do nierównowagi mięśniowej, przykurczów i skróceń mięśni.

Sprawdzone ćwiczenia na boczki i płaski brzuch

Ponieważ za powstanie boczków odpowiada nie tylko nadmiar tkanki tłuszczowej ale również osłabiony mięsień skośny zewnętrzny, na pozbycie się boczków jest jedna rada - wzmocnienie mięśni brzucha! Dzięki temu uzyskasz wymarzoną talię i płaski brzuch.

Poniżej znajdziecie video z youtube, które zawierają sprawdzone ćwiczenia na boczki i płaski brzuch. Oglądaj video, sprawdź co Ci odpowiada i zacznij ćwiczyć.

Oto ćwiczenia na boczki i płaski brzuch, które wykonasz w domu, na wakacjach, w pracy czy na dworze. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia! Pozbądź się boczków w miesiąc! Oto Video z filmikami.

 Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Ćwiczenia na boczki
Ćwiczenia na płaski i szczupły brzuch
Trening obwodowy, czyli trening cykliczny
Czy tłuszcz tuczy?
Zostaw komentarz