Ćwiczenia na boczki


Ćwiczenia na boczki, czyli na piękną, smukłą talię. Jak sprawić, by twoje wcięcia w talii były jak u osy, a nieestetyczne boczki nigdy więcej nie były Twoim problemem? Obejrzyj filmy video z ćwiczeniami na boczki w domu, (czyli love handles at home) i talię i zacznij trenować, ćwiczyć swoje ciało tak jak na to zasługuje!

Chcesz ubrać obcisłą bluzkę, sukienkę lub strój kąpielowy, ale Twoje niewielkie wcięcia w talii i odstające boczki nie pozwalają Ci na to? Nie bez kozery Anglicy potocznie nazywają ten obszar ciała love handles (ukochane uchwyty, uszka). Masz ochotę wrócić do figury sprzed ciąży? Przebierz się w strój sportowy, podwiń rękawy i ćwiczenia na boczki w domu czas zacząć! Najlepiej obejrzyj poniższe video z youtube i ćwicz z trenerami.

Ćwiczenia na boczki, talię - zasady

Ponieważ najczęściej problem odstających boczków ma podłoże mięśniowe (obwisły, słaby, nie ćwiczony i rozciągnięty mięsień skośny zewnętrzny brzucha), musimy mocno się za niego wziąć. Oczywiście nie wystarczy TYLKO wykonywać tradycyjne ćwiczenia na mięśnie brzucha. Należy uruchomić również mięśnie powierzchowne dolnej części pleców (mięsień najszerszy grzbietu) oraz mięśnie miednicy ( szczególnie mięśnie pośladkowe). Ćwicz codziennie 7 dni w tygodniu, ogranicz przekąski, a po miesiącu powinnaś zauważyć pierwsze efekty! Polecam zapoznanie się z filami video na youtube, które pokazują jak ćwiczyć i co jeść.

Ćwiczenia na boczki i talię - filmy video

Zapraszam do zapoznania się z ćwiczeniami na boczki. Zacznij oglądać filmy, czyli video instruktażowe, ćwicz z prowadzącymi już dzisiaj w swoim domu, a na pewno Twoje mięśnie brzucha i pleców wzmocnią się bardzo szybko! Zapoznaj się z poniższymi video prosto z youtube!

 

 

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Ćwiczenia na boczki i płaski brzuch
Dieta Miley Cyrus
Pomidory - właściwości
Zostaw komentarz