Ćwiczenia na płaski i szczupły brzuch


Ćwiczenia na płaski, jędrny silny brzuch. Odczuwasz bóle kręgosłupa, pleców a może jesteś po porodzie i chcesz schudnąć, zmniejszyć swój obwód brzucha sprawić, by mieć płaski brzuch? Oto ćwiczenia na płaski szczupły brzuch!

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące mięśni brzucha, ich anatomii, wielkości, położenia znajdziesz w innym artykule, oto on: "ćwiczenia na płaski brzuch". Ćwicząc mięśnie brzucha musisz pamiętać o rozluźnieniu szyi, często bowiem wykonując ćwiczenia na płaski brzuch osoby za bardzo przeciążają, napinają mięśnie okolicy szyi, przez co w tych okolicach odczuwają dość silne bóle. Przeciwdziałaj takim bólom kładąc luźno głowę na swoich dłoniach w czasie wykonywania ćwiczeń na brzuch!

Ćwiczenia na płaski brzuch zasady

W poniższych filmach z ćwiczeniami na mięśnie brzucha, dzięki którym możemy sprawić by był płaski i mocny jest dokładnie opisana ilość powtórzeń i serii. Pamiętaj, że ćwiczenia na mięśnie brzucha możesz wykonywać codziennie, ewentualnie odpocznij od ćwiczeń jeden dzień w tygodniu. Ćwicz do zmęczenia ale nie przemęczenia mięśni brzucha. Pamiętaj o oddychaniu w czasie ćwiczeń mięśni brzucha! Zapobiegnie to zbędnym przeciążeniom kręgosłupa!

Zostaw komentarz

Poprzedni artykuł:

Następny artykuł: