Ćwiczenia na ręce, ramiona


Ćwiczenia zgrabne i szczupłe ręce, tricepsy i bicepsy. Ćwiczenia wzmacniające ręce. Wzmocnij swoje ręce i zrób furorę na plaży, na basenie w sylwestra! Obejrzyj filmy instruktażowe z ćwiczeniami na zgrabne ramiona i zacznij trening. Nie pożałujesz!

Ramiona to niezwykle newralgiczna część naszego ciała. Jeśli nasze ramiona są słabe, obwisłe, bez sił, codzienne czynności mogą sprawiać nam sporo problemów. Poznaj ćwiczenia na zgrabne, smukłe i szczupłe ramiona, ręce, które możesz wykonać bez hantli, w zaciszu domowym lub na siłowni. Dostosuj ćwiczenia na ramiona, ręce do Twoich potrzeb i bądź fit już dzisiaj!

Ćwiczenia na ręce, ramiona - zasady

Ponieważ mięśnie ramion to spora grupa mięśni, należy ćwiczyć ręce w wielu płaszczyznach i pozycjach. Musisz pamiętać o zginaczach, prostownikach, odwodzicielach i przywodzicielach rąk. Tylko ćwicząc wszystkie partie mięśni rąk możesz otrzymać oczekiwane rezultaty! Po ćwiczeniach pamiętaj o rozciągnięciu mięśni dwugłowego i trójgłowego ramienia. Ćwicz około 15 minut dziennie, jeśli chcesz szybciej osiągnąć efekt zgrabnych rąk wykonuj ćwiczenia na ramiona 2 razy dziennie! Oto filmy z ćwiczeniami na ładne szczupłe i zgrabne ręce!

I coś dla bardziej zaawansowanych, posiadających parę przyborów do ćwiczeń jak pika czy hantelki. Piłkę proponuję zastąpić chociażby taboretem. Zamiast hantli użyj butelki z wodą.

Zostaw komentarz

Poprzedni artykuł:

Następny artykuł: