Anna Lewandowska – fitness, uśmiech i healthy plan


Anna-LewandowskaAnna Lewandowska - zawsze uśmiechnięta, zawsze pełna energii, zawsze w formie. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalistką do spraw żywienia i zawodniczką karate KK Pruszków. Reprezentowała nasz kraj w karate tradycyjnym i wielokrotnie w czasie Mistrzostw Świata, Europy i Polski zdobywała medale. Najczęściej jest jednak kojarzona jako żona znanego piłkarza - Roberta Lewandowskiego.

Sukcesy, sukcesy i jeszcze raz ciężka praca Anny

Najczęściej gdy ktoś zostaje zapytany o to kim jest ta młoda dama odpowiedź pada - mistrzyni karate lub żona popularnego i znakomitego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Mało kto natomiast wie, iż jej obecna pasja - fitness, zdrowe odżywianie, aktywny tryb życia - jest ściśle powiązany z jej wieloletnim kształceniem się w tym zakresie. Anna Lewandowska bowiem jest absolwentką AWF Warszawa oraz kończy kolejne studia dzięki którym będzie również dietetykiem. Fit360 jest niezwykle rad, że wreszcie na scenę fitnessu wkracza osoba, która posiada nie tylko urok osobisty i charyzmę, ale również szerokie zaplecze wiedzy, praktyki i doświadczenia w tym zakresie!

Anna Stachurska czy jeszcze Lewandowska?

Pani Ania urodziła się w 1988 roku ale tak młody wiek bynajmniej nie przeszkadza jej w ciągłym kształceniu oraz zdobywaniu rzeszy fanów co dnia. Dzięki pracowitości i wsparciu męża, przyjaciół z branży Anna Stachurska w bardzo krótkim czasie zyskała sławę, pieniądze i stworzyła blog Healthy plan by Ann w którym dzieli się swoimi doświadczeniami, wiedzą i zaraża pasją.

Blog, czy może już portal?  HPBA, czyli Healthy Plan By Ann

Tak jak większość znanych osób Anna Lewandowska postanowiła założyć stronę na której umieszcza informacje ze swojego życia, wiadomości dotyczące zdrowego żywienia, ćwiczeń, odchudzania, a także nowinki ze świata mody...tej sportowej oczywiście! Healty plan by Ann reklamuje również.... analizę pierwiastkową włosa! Cóż, może i wy macie ochotę na solidną regenerację włosów zmęczonych upałami i wiatrem?

A może FriendsTraining?

Nie do końca odnajdujesz się w świecie diet ale lubisz zaserwować sobie od czasu do czasu trening z przyjaciółmi lub solo? Warto wejść na youtube Friends training w którym Anna Lewandowska ćwiczy wraz z przyjaciółmi i pokazuje jak utrzymasz swoje ciało w dobrej formie a humor na ten pozytywnie nastawiony do świata! Zapoznajcie się, które Anna Lewandowska prowadzi wraz z trenerem personalnym Adrianną Palką - czy będą one wyzwaniem również dla Ciebie?

Podobały się ćwiczenia FriendsTraining? Na pewno pomogą one wam schudnąć i utrzymać super sylwetkę. Warto zapoznać się również z trzecim treningiem Anny Lewanowskiej i Adrianny Palki. Friends Training są krótkie ale za to bardzo skuteczne. Filmy powstawały dzięki  współpracy ze studiem Grandessa.

 Chętni na więcej? Nie wiecie jak schudnąć? Zapraszamy do kolejnych artykułów dotyczących zdrowego, rozsądnego i przyjemnego sportu! Bo przecież sport to zdrowie? Na pewno w wydaniu Anny Stachurskiej, czyli Anny Lewandowskiej.