Dieta biblijna, czyli Hallelujah !


Hallelujah! Poznaj zasady, efekty i opinie o diecie biblijnej. Dieta Hallelujah może nas zaprowadzić do bram raju - raju idealnego zdrowia, długiego życia i zgrabnej sylwetki. Przekonaj się ile, dzięki przestrzeganiu zasad zawartych w biblii można schudnąć i jak szybko można odzyskać utracone zdrowie! Ile można schudnąć dzięki tej diecie?

Dieta biblijna i George Malkmus

Twórcą diety i jej propagatorem jest George Malkmus. Pomógł nie tylko sobie, obcym ludziom, ale również swojej żonie, którą przekonał do stosowania diety biblijnej. Zanim się spotkali i związali, chorowała od wielu lat na reumatyzm. Dzięki podjęciu się diety Hallelujah nie tylko schudła, ale również objawy jej choroby zmniejszyły się znacznie. Para już od przeszło 20 lat propaguje swoją dietę, która zbliżyła ich do siebie i pozwoliła na długie i dostatnie życie. Jeśli jesteś zainteresowana ich szkoleniami musisz, niestety, wybrać się aż do USA i zapłacić 300 dolarów za parodniowe szkolenie dotyczące diety Alleluja.

Dieta biblijna - na czym polega

Dieta biblijna bynajmniej nie polega na ograniczeniach ilościowych w jedzeniu. Jej sekret to spożywanie tylko jakościowych, zdrowych produktów. Należy wykluczyć ze swojej diety wszelką przetworzoną i niezdrową żywność oraz mięso, mleko, przetwory mleczne, podroby, jaja. Dieta biblijna należy więc do diet wegańskich, mocno ograniczających repertuar pożywienia. Dzięki tym zasadom diety poczujesz się zdrowo i lekko. George Malkmus usprawiedliwia te ograniczenia przesłankami rodem z Biblii, w której Bóg, w celu chęci szerzenia pokoju i miłości na świecie, nakazuje wszelkim zwierzętom, w tym człowiekowi, zaniechać polowań i spożywania jakichkolwiek produktów pochodzenia zwierzęcego. Pochwala tylko pokarm roślinny.

Ile trwa diet biblijna? Na czym polega? Dieta biblijna składa się z paru faz, trwa 40 dni, jednak można ją stosować (oprócz fazy pierwszej) znacznie dłużej - nawet przez całe życie, co zapewni Ci zdrowe i długie życie! Mówi się powszechnie o osobach, które przeszły na dietę biblijną, dzięki czemu nie tylko schudły, ale przede wszystkim odzyskały zdrowie i zahamowały rozwój nowotworów w swoim organizmie!

Dieta  Hallelujah - zasady

Oto kila ważnych zasad diety biblijnej. Omijaj wszelki alkohol szerokim łukiem, pozwól sobie jedynie na lampkę wina dziennie. Alkohol bowiem nie tylko mąci w umysłach ale i w ciele! Ogranicz tłuszcze nasycone i trans do minimum. Stosuj w dużych ilościach oliwę z oliwek, warzywa. 15% dziennego zapotrzebowania na energię powinny stanowić owoce, warzywa powinny stanowić ich aż do 70%. Spożywaj makarony, kasze, ryż, najlepiej nieoczyszczony. George Malkmus propaguje również soki i potrawy sygnowane jego imieniem, które są w pełni zdrowe i naturalne i mogą pomóc Ci w odtruwaniu organizmu z toksyn. Dzięki przestrzeganiu tych zasad, szybko zobaczysz zadowalające efekty diety biblijnej!

Dzięki diecie biblijnej możesz schudnąć dużo - nawet do 5-6 kilo miesięcznie! Więc po roku stosowania niezbyt specjalnie restrykcyjnej diety możesz osiągnąć swoje idealne wymiary. I to na zawsze. Największa zaletą diety Hallelujah, czyli diety Alleluja jest to, że oczyszczasz organizm z toksyn i możesz odzyskać siły witalne do życia w pełnym tego słowa znaczeniu.

Zostaw komentarz

Poprzedni artykuł:

Następny artykuł: