Dieta Magdy Gessler


Maga Gessler również postanowiła przejść na dietę! I to nie byle jaką! Ile kilogramów Magda Gessler schudła na swojej diecie? Na jaką dietę się zdecydowała? Dowiedz się co jadła i ile jadła Magda Gessler, dzięki czemu schudła tyle kilogramów!

 Kim jest owa dama?

Magda Gessler znana jest dobrze między innymi dzięki prowadzeniu takich programów jak "Kuchenne rewolucje" czy "MasterChief". Gwiazda telewizji TVN słynie już nie tylko dzięki swoim restauracjom czy programom telewizyjnym. Od pewnego czasu na portalach plotkarskich coraz głośniej również o diecie Magdy Gessler. Pierwsze wzmianki o nowej diecie Magdy Gessler pojawiły się już w kwietniu 2012 roku kiedy to Magda Gessler, pojawiając się na różnych imprezach dla celebrytów, pokazach mody i wywiadach, decydowała się na co raz to odważniejsze kreacje i, co najważniejsze, kreacje te podkreślały co raz to szczuplejszą i zgrabniejszą figurę celebrytki.

To nie dieta cud

Jaką zatem dietę stosuje Magda Gessler i ile na niej schudła? Dzięki nowej diecie opierającej się głównie na zdrowych, nieprzetworzonych produktach schudła aż 17 kilogramów!

Dieta Magdy Gessler polega na wyeliminowaniu niezdrowych, tuczących węglowodanów, potraw ciężkich, smażonych oraz tłustych. Gwiazda postanowiła również unikać mocnej kawy, herbaty. Magda Gessler stwierdziła, ze nowa dieta nie jest tymczasowa. To jest jej nowy sposób żywienia, którego ma zamiar się trzymać jak najdłużej. Daje jej bowiem siłę, energię, chęć do życia i zapewnia zgrabną figurę.

Co dokładnie jada Magda Gessler na nowej diecie? Jej śniadanie składa się z jajka na miękko, oraz soku ze świeżo wyciśniętych limonek i grejpfruta. Do tego pije parę łyków wody niegazowanej lub słabą kawę, herbatę. Czasami decyduje się również na niewielką ilość białego sera. Takie śniadanie, jak sama twierdzi, daje jej siłę, jest zdrowe i pożywne.

Zrezygnuj z tłustego na rzecz lekkiego!

Reszta posiłków Magdy Gessler również cechuje się lekkością, niską zawartością węglowodanów, zdrowymi tłuszczami i białkami. Obiady Magdy Gessler na nowej diecie opierają się bowiem na chudym mięsie marynowanym w soku z limonki lub rybach zakrapianych sokiem ze świeżo wyciśniętej limonki. Gwiazda stawia również na zieloną pietruszkę, kolendrę, które dodają niesamowity aromat i smak potrawom. Dieta Magdy Gessler bogata jest również w warzywa, takie jak pomidory czy ogórki. Wśród mięs, celebrytka najbardziej lubi i ceni sobie jeleninę. Oczywiście, ponieważ nie jest to powszechnie dostępne mięso, można z niego zrezygnować na rzecz innego, chudego mięsa.

Jeśli zatem też chcesz schudnąć skutecznie, długotrwale, a przede wszystkim chcesz zmienić swój sposób żywienia, wybierz dietę Magdy Gessler, która nie będzie wymagać od Ciebie przyrządzania trudnych, wymyślnych czy drogich potraw. Postaw na jakość, nie ilość, a schudniesz nawet 17 kilogramów!

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Dieta Anij Rubik

Dieta makrobiotyczna Madonny

Dieta Angeliny Jolie

Dieta i trening Jessici Biel

Dieta Miley Cyrus

Zostaw komentarz