Dieta przerywana głodówka, czyli jedz ile chcesz!


Dzięki przerywanej głodówce możesz schudnąć sporo kilogramów i cieszyć się znakomitą figurą! Poznaj opinie, efekty, zasady diety przerywanej. Ile możesz schudnąć dzięki diecie o nazwie przerywana głodówka? Oto tajniki tej nowej, ekstremalnej diety rodem z USA! Dietetycy i lekarze biją na alarm, a odchudzający się zacierają ręce!

Zapewne nikogo to nie zdziwi, że na pomysł diety przerywanej wpadli naukowcy z USA. Na czym polega ta dieta, dzięki której możesz zrzucić do 6 kilogramów miesięcznie i zwalczyć tkankę tłuszczową aż o 25%!

 

Przerywana głodówka idealna dla łasuchów

Na czym polega ta ekstremalna dieta o nazwie przerywana głodówka? Jest to dieta wręcz stworzona dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez tabliczki czekolady w ciągu tygodnia, paczki chipsów i pizzy na kolację. Główną zasadą przerywanej głodówki jest objadanie się do woli przez 5 dni w tygodniu, po czym przez resztę tygodnia, czyli przez 2 dni, je się dziennie około 500 - 600 kalorii. Czy taka dieta jest zdrowa i przyniesie oczekiwane rezultaty? Twórcy diety oczywiście zarzekają się, że tak, że przerywana głodówka zapewni Ci schudnięcie do 6 kilogramów miesięcznie i znaczna redukcję tkanki tłuszczowej.

 

Dieta przerywana głodówka - opinie, zdania ekspertów

Co na to lekarze? Jakie opinie krążą o tej diecie? Niektórzy z nich przerywaną głodówkę porównują do bulimii i apelują o przerwanie jej w te pędy. Lekarze są zdania, że przerywana głodówka nie tylko rozstraja nasz organizm, szczególnie przewód pokarmowy, ale również może być przyczyną zaburzeń łaknienia, uczucia zmęczenia, depresji. Wszystko przez ciągłe wahania cukru we krwi. Opinie,jak to opinie, są oczywiście podzielone. Niektórzy bowiem są zdania, że przez te dwa dni głodówki nasz organizm ma szanse na zregenerowanie, odzyskanie równowagi i usunięcie zbędnych toksyn.

 

Czy warto przejść na przerywaną głodówkę?

Podsumowując, na pewno przed przystąpieniem do tego typu reżimu żywieniowego warto poradzić się opinii lekarza i osób, które na tej diecie były. Ponieważ dieta ta należy do nowych wytworów wyobraźni amerykańskich naukowców, warto potraktować ją z przymrużeniem oka i parę razy się zastanowić zanim się na dietę przerywaną przejdzie. Oczywiście, schudnięcie 6 kilogramów w ciągu miesiąc zachęca, ale tyle samo możesz schudnąć chociażby dzięki minimalnemu ograniczeniu codziennych łakoci i wprowadzeniu w swoje życie odrobiny ruchu. A to na pewno na zdrowie nam wyjdzie!

 

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Dieta 50/50, czyli bądź szczupła na 100%

Co zmniejsza apetyt?

Ćwiczenia na przyśpieszenie przemiany materii

Jak szybko schudnąć? część 2

Krótkie diety oczyszczające

 

 

Zostaw komentarz