Dietetyk przez internet, czyli online


Woman eating fruits dessert with iPhone 4s in handsCzy chcesz schudnąć przez internet? Interesuje Cię kontrola wagi online? Jeśli tylko masz dostęp do internetu polecamy dietetyka przez internet, dzięki któremu tanio i skutecznie możesz schudnąć - 5, 10, 30, a nawet 40 kilogramów. Zapoznaj się z plusami i minusami skorzystania z pomocy dietetyka na portalach dietetycznych. Czym różni się dietetyk online od dietetyka stacjonarnego?

Oto co ma do zaoferowania dietetyk online i dieta online

Dzięki wykupieniu abonamentu diety online masz zapewniony nie tylko zestaw posiłków, które należy spożyć aby schudnąć. Aby otrzymać unikalną, stworzoną dla naszych potrzeb dietę, należy wykonać darmową diagnozę dietetyczną. Jeśli po wykonaniu diagnozy Vitalii stwierdzisz, że chcesz przystąpić do odchudzania z dietetykiem online, możesz mieć dostęp, za jedyne 99 złotych miesięcznie do następujących usług:

Dyplomowani dietetycy - dostępni przez e-mail lub na czacie, także w sobotę. Bez limitu i zbędnych formalności.

Psycholog odchudzania - masz dylemat, spadek motywacji? Psycholog mailowo pomoże w trudnych chwilach i będzie nas wspierał na każdym etapie odchudzania.

Cotygodniowa kontrola wagi - tylko na podstawie aktualnej masy ciała i już osiągniętych wyników dietetyk online może przygotować nowy jadłospis na kolejne siedem dni.

Wykresy postępów i nagrody - motywują i nakreślają nowe cele, które mamy możliwość osiągnąć. Prognoza tego jak możemy wyglądać za parę tygodni na pewno motywuje!

Wymiana posiłków - każdy z nas coś lubi, a za czymś nie przepada. Nie masz na coś ochoty w danym dniu? Nie ma problemu! Wymienisz całe posiłki i poszczególne jego części,
skorzystasz z szybkich zamienników np. ryż wymienisz na makaron lub szybkie kuskus.

Elastyczna modyfikacja jadłospisu - to my jesteśmy dla Ciebie! Nasz program dietetyczny również! Jednym kliknięciem dodajesz, zmieniasz i usuwasz pozycje z Twojego jadłospisu. Dzięki jedzeniu tego ns co masz ochotę możesz schudnąć bez poczucia krzywdy.

Kontrola limitu kalorii - każda potrawa zawiera informację o kaloryczności i wartościach odżywczych. Samodzielnie modyfikujesz jadłospis w ramach wyznaczonego dziennego limitu kalorii.

Ulubione potrawy w diecie - powiedz co lubisz, a dietetyk uwzględni to w Twoich kolejnych jadłospisach. Sztab przeszkolonych specjalistów skomponuje Twoją dietę tak abyś jadła co lubisz.

Lista zakupów - stworzono dla Państwa podręczną listę zakupów w postaci aplikacji Listonic. Na wybrany przez Ciebie okres czasu, będziesz zawsze mieć pod ręką gotową listę zakupów, więc nie zapomnisz co kupić aby jeść zdrowo i szybko schudnąć online.

Kontrola godzin posiłków - naucz jeść się regularnie i o stałych godzinach dzięki panelowi kontrolnemu przypominającemu kiedy i co zjeść aby chudnąć w oczach. I nie tylko!

Kontrola płynów - Oznaczasz i wiesz, czy pijesz wystarczająco dużo aby schudnąć.

Co jeszcze ma do zaoferowania dieta online?

Oprócz wyżej wymienionych dogodności dietetyk online zapewni Ci stały dostęp do bazy zdrowych i odżywczych posiłków, które możesz gotować dla siebie lub całej rodziny, bazy wiedzy o zdrowym odżywianiu, unikatowe materiały wideo jak schudnąć, jak gotować i jak ćwiczyć, a także zapewnia stały dostęp do forum abonentów gdzie możesz dzielić się doświadczeniami z innymi użytkownikami będącymi na diecie odchudzającej.

Tylko na podstawie darmowej diagnozy dietetycznej Vitalia możesz liczyć na odpowiednie dopasowanie Twojej diety do Twoich potrzeb. Przed ustaleniem więc diety online zalecamy wykonanie takiej diagnozy dietetycznej.

A może program +Program?

Jeśli chcesz zabrać się za swoją figurę, samopoczucie i zdrowie kompleksowo - bo tylko w taki sposób osiągniesz skuteczne i długotrwałe rezultaty - polecamy zapoznanie się z +Program. Zawiera on w sobie wszystko to, czego potrzebujesz, aby skutecznie schudnąć:

  •     Dieta
  •     Ćwiczenia
  •     Klub Fitness Online
  •     Grupa Wsparcia Premium

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tym programem - dajcie znać jak Wam poszło!

Poprzedni artykuł:

Następny artykuł: