Diety pięknych i bogatych


Nie ważne ile masz lat, gdzie pracujesz i ile masz pieniędzy. O figurę każdy dbać tak samo musi. Zapoznaj się ze sprawdzonymi dietami tych pięknych i bogatych. Jaką dietę stosuje Victoria Beckham, Jennifer Aniston, Cindy Crawford, Miley Cyrus? Zapoznaj się z tajnikami diet poszczególnych gwiazd i znajdź dla siebie dietę idealną!

 Dieta Miley Cyrus

Niegdyś okrągła blondyneczka, teraz ponętna, szczupła szatynka. Czemu zawdzięcza taką figurę? Miley Cyrus, przeszła na dietę ubogą w gluten i laktozę. Laktoza to cukier naturalnie występujący w produktach mlecznych. Gluten to mieszanka białek roślinnych i występuje w ziarnach popularnych zbóż takich jak pszenica, owies, jęczmień, żyto, orkisz. Miley Cyrus, która, jak okazało się, jest uczulona na te produkty spożywcze, wyeliminowała je ze swojej diety. Dodatkowo, zaczęła intensywnie biegać, ćwiczyć na siłowni i liczyć kaloryczność swoich posiłków. Efekt? Miley Cyrus dzięki nowej diecie schudła 10 kilogramów i obecnie utrzymuje wagę na poziomie 50 kilogramów.

Victoria Beckham i dieta garściowa

Victoria Beckham z kolei postawiła na jedną z bardziej restrykcyjnych diet, mianowicie na dietę pięciu garści. Polega ona na jedzeniu 5 garści dziennie określonych produktów spożywczych. Oczywiście, radzi się wybierać te zdrowe i wartościowe produkty spożywcze i zrezygnować np. z garści żelek czy chipsów na poczet garści orzechów lub owoców. W okresie stosowania diety pięciu garści, Twoje dzienne spożycie kalorii mieści się w granicach 1000 kcal. Pamiętaj, że między kolejnymi posiłkami robić 2-3 godziny przerwy w czasie których możesz pić wodę, kawę lub dowolne herbaty. Więcej o diecie garściowej w TYM artykule "Victoria Bekham i dieta garściowa". Dzięki diecie garściowej możesz schudnąć od 1 do 2  kilogramów tygodniowo.

Dieta Zone Jennifer Aniston

Dieta Zone, którą stosuje Jennifer Aniston nie jest tak dobrze znana jak chociażby dieta dr Atkinsa czy dieta Mulligana. Polega ona na utrzymywaniu określonych proporcji tłuszczów i węglowodanów w przyjmowanych posiłkach. Zgodnie z dietą Zone powinny one składać się z 40% z węglowodanów i w 30% z tłuszczów nienasyconych i wielonienasyconych. Dzięki utrzymaniu w każdym posiłku swoistego balansu między tłuszczami a węglowodanami szanse na przytycie są wręcz nikłe! A wszystko  za sprawą zbilansowanej pracy dwóch przeciwstawnych hormonów - insuliny i glukagonu, które odpowiadają za utrzymanie odpowiedniego stężenia glukozy we krwi. Dodatkowo, Jennifer Aniston postanowiła zwracać uwagę na kaloryczność swoich posiłków podczas stosowania diety Zone i przyjmuje dziennie do 1400 kcal. Dieta Zone gwarantuje ubytek wagi rzędu 1,5 kg na tydzień.

Dieta Cindy Crawford

Cindy Crawford postawiła na dietę dopasowaną do jej potrzeb. Na śniadanie pije wodę lub zieloną herbatę oraz zjada egzotyczne owoce - mango, papaję, ananasa, banany lub inne. Obiad składa się przeważnie z owoców morza, najczęściej w postaci sushi lub ryżu i grillowanych ryb. Kolacja brzmi smakowicie - grillowany kurczak, sałatka warzywna lub warzywa na parze. Do kolacji była modelka pije kieliszek wytrawnego wina. Dieta Cindy Crawford nie polega na szczegółowym liczeniu kalorii, ale i tak na pewno nie należy do łatwych.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Dieta garściowa przepisy i zasady
Victoria Beckham i dieta garściowa
Dieta K-E, czyli kolejna amerykańska "rewolucja"
Gillian McKeith i sposób na zdrową, zgrabną sylwetkę
Zostaw komentarz