Małgorzata Rozenek – dieta i ćwiczenia


Poznaj dietę i ćwiczenia Małgorzaty Rozenek. Jaki jest sekret Perfekcyjnej Pani Domu? Skąd w niej tyle siły, seksapilu i charyzmy? Dowiedz się więcej o treningu jakiemu poddaje swoje ciało i o sposobie odżywiania, dzięki którym Małgorzata Rozenek wygląda na dużo mniej niż 34 lata!

Małgorzata Rozenek jest dobrze znana jako perfekcyjna pani domu lub żona aktora Jacka Rozenka. Jaki jest sekret jej zgrabnej, powabnej figury? Jaką dietę stosuje Małgorzata Rozenek i czy łączy dietę z ćwiczeniami? Przekonaj się gdzie tkwi sekret idealnej figury perfekcyjnej pani domu!

Co lubi Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek, z zawodu prawniczka, z zamiłowania sportsmenka i matka dwójki dzieci. Nie tylko zna się na gotowaniu, sprzątaniu czy wychowywaniu dzieci. W 1997 roku ukończyła szkołę baletową, dzięki której jej ruchy są pełne gracji, a ciało zachowuje smukłość mimo upływu lat. Nawet dwie ciąże, w czasie których Małgorzata Rozenek sporo przytyła (około 30 kilogramów) nie stanęły jej na drodze do idealnej sylwetki. Wszyscy również podziwiają jej idealną figurę i prezencję. Prezenterka, podczas wielu wywiadów, uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej jej ćwiczeń i diety.

Sekret tkwi w małych porcjach

Dieta Małgorzaty Rozenek opiera się na kuchni śródziemnomorskiej. Dodatkowo, gwiazda słynie z tego, że je niewiele. Wiele osób z jej otoczenia dodatkowo plotkuje również, że pani Rozenek rzadko jest widywana z przekąskami czy na obiedzie między kolejnymi scenami do programu "Perfekcyjna Pani Domu". Niektórzy wręcz zarzekają się, że ona praktycznie nic nie je i sama mówi, że jedzenia nie potrzebuje. Ile w tym prawdy? Zapewne tyle samo co kłamstw.

Podstawą są ćwiczenia

Jedno jest pewne. Małgorzata Rozenek kocha ćwiczyć i ćwiczy często. Ostatnio pod okiem Ewy Chodakowskiej, mistrzyni fitness, w zaparte trenuje "skalpel", czyli ćwiczenia nastawione na modelowanie i kształtowanie sylwetki. Dodatkowo, celebrytka uwielbia biegać i biega często, o ile ma czas i sposobność.

Często pod znakiem zapytania stawiana jest jej "naturalna" figura. Uważa się, że w dążeniu do perfekcyjnej figury Małgorzata Rozenek zawahała się skorzystać z usług chirurgów plastycznych. Sama gwiazda nie przyznaje się do korzystania z usług chirurgów plastycznych. W każdym razie, warto wziąć przykład z Małgorzaty Rozenek i rozpocząć ćwiczenia od dzisiaj. Skorzystaj z ćwiczeń Ewy Chodakowskiej dostępnych na Youtube lub innych portalach i chudnij szybko i skutecznie.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Dieta Magdy Gessler

Dieta Angeliny Jolie

Dieta i trening Jessici Biel

Dieta Miley Cyrus

Zostaw komentarz