Rewolucja w odchudzaniu? Schudnij w 15 minut!


bodyJak się okazało, nie trzeba stosować długich i ciężkich treningów aby schudnąć. Wystarczy 15 minut treningu na niesamowitym urządzeniu aby spalić tyle kalorii i tkanki tłuszczowej ile spaliłabyś w czasie półtoragodzinnego treningu. Jak to możliwe? Oto odpowiedź na to pytanie!

Jak osiągnąć niesamowity efekt w ciągu treningu trwającego zaledwie 15 minut? Najlepiej udać się do dobrego klubu fitness lub kupić porządną platformę wibracyjną! Producenci platformy wibracyjnej zapewniają, iż 15-minutowy trening na platformie odpowiada półtoragodzinnemu treningowi na siłowi. Postępując zgodnie z programem ćwiczeń zalecanych przez producentów i trenerów osobistych możesz szybko i skutecznie schudnąć.

Ile ćwiczyć aby schudnąć?

Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy najlepiej trenować 3 razy w tygodniu pamiętając aby czas między jednym a drugim treningiem nie był krótszy niż 24 godziny. Czas treningu, który przyniesie najlepsze rezultaty to około 15 minut. Jest więc to niezwykle dogodne dla tych zabieganych i zapracowanych  Polaków, którzy chcą utrzymać swoje ciało w doskonałej kondycji.

Jakie efekty możemy osiągnąć i na co jest dobra platforma wibracyjna?

Jakie są efekty regularnych ćwiczeń na platformie? Dzięki regularnym ćwiczeniom na platformie możemy schudnąć do 8 kilogramów na miesiąc. Dodatkowo taki trening wzmacnia mięśnie, poprawi Twoją kondycję, zwalcza cellulit, poprawia metabolizm i napięcie skóry. Pozwala w pełni się zrelaksować po całym męczącym dniu w pracy lub szkole. Co najważniejsze, trening możesz wykonać w domu po zakupie platformy wibracyjnej. Ponieważ miesięczny karnet na siłownię, gdzie mogłabyś stosować platformę kosztuje od 100 do nawet 300 złotych - zakup platformy wibracyjnej na własność nie wydaje się znowu takim dużym kosztem.

Filmy o tym jak ćwiczyć na platformie wibracyjnej

Chcesz zobaczyć jak taki trening na platformie do ćwiczeń może wyglądać? Oto przykładowe filmy na których możesz się przekonać jak krótki i przyjemny taki trening na platformie może być.