Smart Food – Natalia Siwiec i Candy Girl to lubią!


SmartFoodGdzie można kupić Smart Food? Co to jest SmartFood i czy właściwie różni się od Fast Food? Dowiedz się ile kalorii ma jeden posiłek Smart Food i dlaczego gwiazdy takie jak Natalia Siwiec, Candy Girl czy Marcelina Zawadzka promują tego typu posiłki. Schudnij w miesiąc nawet 8 kilogramów nie ponosząc przy tym większych kosztów!

Gwiazdy promują Smart Food od SmartFood

Niedawno w warszawskiej Endorfinie odbyła się ciekawa prezentacja i degustacja produktów dietetycznych marki SmartFood. Jak to bywa, w przypadku nowych pomysłów na szczupła sylwetkę, na tej uroczystości pojawiło się parę gwiazd - Natalia Siwiec, Candy Girl, Grażyna Wolszczak, Anna Piszczałka czy Marcelina Zawadzka. Po krótkim wykładzie dotyczącym zdrowego i aktywnego trybu życia odbyła się degustacja promowanych potraw, które niejednej osobie przypadły do gustu.

Zalety Smart Food, czyli jedz z głową szybko i zdrowo!

SmartFood to zdrowe, niskokaloryczne oraz zbilansowane produkty, które stosowane w ramach programów odżywiania SmartFood pozwalają szybko, bezpiecznie i bezstresowo zredukować masę ciała oraz tkankę tłuszczową - jednym słowem schudnąć!

W Smart Food najważniejsze jest to, że firma SmartFood zadbała o dość szeroką gamę różnorodnym i gotowych do spożycia posiłków. Dzięki całemu wachlarzowi ciekawych posiłków typu Smart Food będąc na skutecznej diecie nie odczujesz specjalnie monotonii. Dodatkowo niezwykła prostota w ich przygotowaniu spodoba się każdemu kuchennemu leniuszkowi.

Gdzie można kupić posiłki Smart Food? Rossmann poleca!

Chcesz spróbować, jak się wydaje, skutecznego sposobu na schudnięcie? Droga wolna. Wystarczy zaopatrzyć się w Smartpack Zielony lub Samrtpack Pomarańczowy - albo najlepiej w oba na raz! SmartFood dostępny jest w dobrze znanej sieci Rossmann. Z produktami typu Smart Food  można zapoznać się nie wychodząc z domu na stronie www.smartfood.pl, jednak jeśli zdecydujemy się na ich kupno - trzeba poszukać jednej z bardzo licznych placówek sieci Rossmann i udać się na zakupy.

Każdy produkt można kupić osobno, jednak gotowe Smartpacki wydają się bardziej sensowniejszym wyborem, zwłaszcza jeśli chcemy szybko i skutecznie schudnąć nie ćwicząc przy tym za dużo.

Cena SmartFood - czyli zaskakująco pozytywne zaskoczenie

O dziwio, pomimo bardzo wygodnej i zachęcającej formy posiłku jakim jest SamrtFood, cena tego typu jedzenie nie wydaje się być specjalnie wygórowana. Za jeden substytut obiadu, np. makaron carbonara zapłacimy około 7 złotych. Co prawda, do tego musimy kupić odtłuszczone mleko, jednak to kosztuje za litr około 2-3 złotych.

Jeśli zdecydujemy się na zakup Smartpacku Zielonego lub Pomarańczowego , które zawiera aż 5 różnych saszetek z pożywieniem, zapłacimy około 27 złotych.

Co zawiera Smartpack Zielony? Ile ma kalorii?

Smartpack Zielony, którego cena wynosi aktualnie 27 zł zawiera 5 saszetek:

 • granulki pszenne z jabłkiem - 145 kalorii,
 • koktajl waniliowy - 213 kalorii,
 • makaron w sosie z brokułami - 287 kalorii ,
 • krem groszkowy - 110 kalorii,
 • koktajl malinowo- truskawkowy - 93 kalorii.

Do tego potrzebujesz niespełna litra odtłuszczonego mleka, gorącą wodę lub kostki lodu. Pięć saszetek Smartpacku zielonego to równowartość 848 kalorii.

Smartpack Pomarańczowy cena i kaloryczność

Samrtpack Pomarańczowy kosztuje również około 27 zł i zawiera:

 • granulki pszenne z jabłkiem - 145 kalorii,
 • koktajl waniliowy - 213 kalorii,
 • makaron carbonara - 240 kalorii,
 • krem brokułowy - 107 kalorii,
 • omlet z ziołami prowansalskimi - 112 kalorii.

Łącznie Smartpack Pomarańczowy to równowartość 817 kalorii. Również w tym przypadku do przygotowania posiłków potrzebujesz jedynie gorącej wody oraz niskotłuszczowego mleka.

Jeśli masz ochotę wypróbować jeszcze inne smaki potraw firmy SmartFood, warto spróbować następujące gotowe posiłki:

 • makaron w pikantnym sosie bolońskim - 220 kalorii
 • koktajl o smaku czekoladowym -  94 kalorii

Bez GMO i bez wzmacniaczy smaku

Produkty SmartFood to zbilansowana żywność funkcjonalna z kategorii produktów niskokalorycznych oraz wysokobiałkowych. Produkty typu Smart Food powstały w trosce o ich najwyższą jakość i spełniają wszystkie rygorystyczne normy. Brak w nich konserwantów oraz wzmacniaczy smaku. Brak w nich również składników ze źródeł modyfikowanych genetycznie (GMO). Co najważniejsze jednak, każdy laik przygotuje je bez żadnego trudu. Ile można schudnąć będąc na diecie typu smart food? W miesiąc możesz szybko i skutecznie schudnąć nawet 8 kilogramów, jednak najczęściej internautki twierdzą, iż udało im się zrzucić około 4-5 kilogramów nie ćwicząc przy tym wcale albo minimalnie (szybki spacer, krótki jogging, sezonowa jazda na  rowerze).