Vitalia Fitness 2.0 – jak schudnąć bez siłowni


vitaliaNie lubisz zatłoczonych sal Fitness? Nie przepadasz za siłownią? Koszta karnetu miesięcznego przerażają Cię? Spokojna głowa! Dzięki portalowi Vitalia możesz szybko i nie wychodząc z domu schudnąć! Zapoznaj się z opiniami i możliwościami internetowego trenera personalnego i schudnij tyle ile dusza zapragnie!

Tanio i wirtualnie

Vitalia postanowiła wyjść na przeciw wszystkim tym, którzy nie lubią lub nie chcą korzystać z usług stacjonarnych i drogich klubów Fitness. Dzięki niewielkiej opłacie, za pośrednictwem Vitalia.pl możesz otrzymać nie tylko skuteczne plany treningowe, ale również plan dietetyczny, dzięki któremu możesz skutecznie schudnąć i zmienić sposób odżywiania.

Osobisty trener w Twoim domu

Portal Vitalia.pl stworzył specjalny system, dzięki któremu będziesz się czuć jak na indywidualnym treningu fitness. Twój osobisty trener będzie cały czas ćwiczyć razem z Tobą - na głos podpowie, jak wykonać ćwiczenie i kiedy musisz zrobić przerwę. Bez wychodzenia z domu i karnetów na siłownię osiągniesz niesamowite wyniki. 

Wykorzystanie nowego i autorskiego systemu TrenLab(R) daje gwarancję lepszego dopasowania i skuteczności ćwiczeń. Dzięki stałemu monitoringowi Twoich efektów oraz zadowolenia z ćwiczeń, program dostosowuje kolejne sesje treningowe pod Twoje potrzeby i upodobania. Ty również dowolnie możesz dopasowywać i zmieniać ćwiczenia i czas ich trwania. Ty przyspieszasz, trening przyspiesza razem z Tobą. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma szans, że ćwiczenia i trening wydadzą Ci się nudne, nużące czy przekraczające Twoje możliwości psychofizyczne.

Ty wybierasz miejsce ćwiczeń i przybory!

Chcesz ćwiczyć na siłowni pod okiem wirtualnego trenera? Nie ma problemu. A może wolisz ćwiczyć w lesie lub w zaciszu domowym? Również i w tych miejscach trener Vitalii ma coś dla Ciebie. Osobisty trener dopasuje również czas trwania treningu i wykorzysta tylko ten sprzęt, który posiadasz.

Darmowa Diagnoza Dietetyczna

Zanim skorzystasz z usług trenera osobistego i dietetyka warto ocenić swoją wagę i motywację. Dzięki darmowej diagnozie dietetycznej możesz szybko dowiedzieć się jakie masz możliwości w zrzuceniu zbędnych kilogramów, co zrobić aby szybko schudnąć, co należy zrobić alby skutecznie stracić na wadze. Dodatkowo, dzięki różnym wariantom usług, zawsze dobierzesz coś odpowiedniego dla siebie i swojego portfela. Pierwsze dni usługi są gratis, więc zawsze zanim kupisz, możesz przetestować czy to coś jest właśnie dla Ciebie.

Kup więcej - zapłacisz mniej! Czyli cena planu treningowego i dietetycznego

Cennik na stronie Vitalia wyraźnie wskazuje na to, iż długoterminowy "karnet" bardziej się opłaca. Dodatkowo, wykupując nie tylko wirtualnego trenera personalnego ale również plan dietetyczny płacisz dużo mniej. Na przykład za miesięczny dostęp do planu dietetycznego i treningowego płacisz 99 złotych. Jeśli chcielibyśmy wykupić tylko usługi dietetyka na stronie Vitalia zapłacimy 79 złotych a za plan treningowy - 69 złotych. W przypadku wykupienia dostępu do wirtualnych usług trenera i dietetyka na cały rok, gdzie możemy schudnąć nawet 30 kilogramów zapłacimy jedynie 379 złotych. Jak widzimy w pakiecie i na dłużej dużo bardziej się opłaca!

A może prywatny stylista i kalkulator kalorii?

Jeśli nie chcesz oszczędzać na sobie i masz ochotę na poprawę swojego ubioru, ciekawe skórki do pamiętnika lub kalkulator kalorii skorzystaj z dodatkowych usług, które oferuje Ci Vitalia.pl. Dzięki nim możesz lepiej konstruować swój jadłospis, dokładnie liczyć kalorie - tak na pewno uda Ci się zrzucić szybko zbędne kalorie i utrzymać wymarzoną sylwetkę tak długo jak tego chcesz.