A może brzuszki z Ewą Chodakowską?


brzuchĆwiczysz na co dzień? A może od święta? Nieważne jakim jesteś typem ćwiczącego i tak ćwiczenia na brzuch zaserwowane przez Ewę Chodakowską zajdą Ci za skórę i pomogą w osiągnięciu niesamowitych efektów treningowych. Poznaj ćwiczenia na brzuszek piwny dla Panów i na płaski brzuch dla Pań!

 

Jedną z najczęściej wpisywanych fraz w wyszukiwarkę Google jest fraza: "Ćwiczenia na płaski brzuch" i "Ćwiczenia na oponkę". Warto na wstępie zaznaczyć, tak jak robi to sama pani Ewa, że ćwiczenia same w sobie nie pomogą w osiągnięciu płaskiego brzucha. Efekt płaskiego brzucha  o którym jest tak głośno na Youtube czy w wyszukiwarce Google ma mniej wspólnego z ćwiczeniami niż myślisz. Tylko dzięki odpowiedniej diecie - zbilansowanej, zdrowej i racjonalnej możesz osiągnąć efekt płaskiego brzucha! Ćwiczenia wzmocnią powłoki mięśniowe, dzięki czemu na pewno płaski brzuch będzie łatwiejszy do osiągnięcia. Połącz więc racjonalną dietę z ćwiczeniami na brzuch i przekonaj się na własnej skórze kiedy efekty będą widoczne gołym okiem.

Ewa Chodakowska i płaski brzuch w 15 minut

Oczywiście chwytliwy tytuł serii ćwiczeń na mięśnie brzucha i pleców to.... chwytliwy tytuł i nie warto się łudzić, iż po 15 minutach nasz brzuch, niczym za działaniem czarodziejskiej różdżki, stanie się płaski i smakowicie umięśniony. Na pewno jednak dzięki ćwiczeniom co najmniej 3-4 razy w tygodniu mamy duże szanse na osiągnięcie naszych celów związanych z idealną figurą.

Trening na płaski brzuch połączony z ćwiczeniami rozciągającymi z Ewą Chodakowską trwa 15 minut, każde ćwiczenia posiada wersję łatwiejszą dla początkujących oraz wersję trudniejszą, dzięki czemu zarówno początkujący jak i zaawansowani maniacy płaskiego brzuszka znajdą dla siebie odpowiednie dawki treningowe.

Opis ćwiczeń

Pozycje do ćwiczeń są różnorodne, tak jak i same ćwiczenia: leżenie przodem, leżenie tyłem, podpór przodem na łokciach, podpór bokiem na łokciach. Dzięki takiej różnorodności na pewno trening nie jest nudny i monotonny.

Dzięki przeplataniu ćwiczeń na mięśnie brzucha ćwiczeniami rozciągającymi i rozluźniającymi po 15 minutach treningu poczujemy się pełni energii i chęci do podejmowania kolejnych wyzwań. Ewa Chodakowska zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywania kolejnych ćwiczeń i przypomina na oddychaniu, aby cały organizm w ciągu 15 minut treningu był odpowiednio dotleniony.

Ćwiczenia na piwne brzuchy, czyli coś dla panów

Ewa Chodakowska wraz z Tomaszem Kamelem postanowili również przeciwdziałać piwnym brzuszkom u panów. Oto parę skutecznych ćwiczeń na brzuszek piwny. Pamiętaj, że złotym środkiem jest napinanie brzucha w trakcie stania, chodzenia, siedzenia - nie wciąganie go. Dzięki napięciu mięśni brzucha w codziennych czynnościach masz szansę na szybkie osiągniecie efektu płaskiego brzucha. Oprócz tego, oczywiście trzeba ograniczyć ukochane piwo i tłuste przekąski!  Zapraszamy do ćwiczeń - Panów i Panie!