Anna Lewandowska i FriendsTraining


palka i lewandowskaChcesz wreszcie schudnąć na wakacje? Jedziesz niedługo na urlop i nie masz pomysłu jak szybko schudnąć, zrzucić 5-6 kilogramów? Polecamy treningi Anny Lewandowskiej i Adrianny Palki - trenera personalnego, dzięki którym w parę tygodni szybko wrócisz do formy i starego dobrego stroju kąpielowego w którym robiłaś piorunujące wrażenie!

Dlaczego warto ćwiczyć?

Treningi FriendsTraining są łatwe do powtórzenia, profesjonalnie wykonane i dobrze zaprezentowane. Dzięki współpracy mistrzyni karate - Anny Lewandowskiej i trenera personalnego - Adrianny Palki treningi są skuteczne i łatwe do powtórzenia nawet przez początkujących miłośników fitness. Oto przykładowe ćwiczenia na brzuch, uda, pośladki, ręce, spalanie tłuszczyku i..... czego tylko zechcesz! Dzięki zastosowaniu ćwiczeń bez dużych obciążeń (buteleczki z wodą, taśmy Thera band) na pewno możesz zrzucić zbędną tkankę tłuszczową, nie przybierając równocześnie na masie mięśniowej.

Filmy FriendsTraining

Zapoznaj się z filmami Anny Lewandowskiej i Adrianny Palki, które na pewno szybko pozwolą Ci schudnąć i wrócić do wymarzonej sylwetki.

Ćwiczenia, które prezentuje duet przepięknych i utalentowanych Polek są świetne na schudnięcie, wzmocnienie mięśni i poprawę naszego samopoczucia. Trwają około 15 minut, więc każdy, nawet Ci narzekający na brak czasu nie mogą mieć żadnych wymówek!

 

Teraz kolej na drugi trening FriendsTraining w tym samym składzie!

I trzeci trening, który niejednego ćwiczącego zwali z nóg! i to dosłownie! Jeśli posiadacie w domu taśmy Thera band na pewno podczas tego treningu wam się przydadzą.

Podobało się? Kolejne propozycje ćwiczeń na pewno pojawią się już wkrótce.