Core Board – równowaga górą!


Core Board to specjalistyczny przyrząd stosowany w profesjonalnych klubach fitness i siłowniach. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak poprawić swoją równowagę i wzmocnić mięśnie? Zapraszam do przeczytania tego artykułu!

 

Core Board wzmacnia te mięśnie i nie tylko!

Core Board, czyli platforma do ćwiczeń, otwiera i utwierdza on nowy trend, jakim jest skupienie się  nie tylko na rozciągniętych i harmonijnie zbudowanych mięśniach, ale i na stabilnych, mocnych stawach oraz rozwoju równowagi. Core Board powstał dzięki firmie Reebok na kształt tradycyjnego stepu. Jest on jednak dużo bardziej wytrzymalszy i funkcjonalniejszy. Przy jego pomocy możemy nie tylko wzmacniać mięśnie nóg, ale i całego naszego ciała! Dodatkowo, ćwiczenia na Core Board to wielka przyjemność i frajda!

Przykładowy trening na Core Board

Oto przykładowy trening na Core Board, który pozwoli Ci na świetną zabawę, spalenie ogromnej ilości kalorii oraz na wzmocnienie przede wszystkim mięśni stabilizujących Twoją sylwetkę.

Obecnie Core Board, czyli platforma do ćwiczeń nie jest jeszcze powszechnie znana i używana w polskich fitness klubach i siłowniach. Nie ze względu na niepewne wyniki treningowe jakie za sobą niesie stosowanie tego sprzętu, ale ze względu na dość wysoką cenę, a także przez dość krótki staż na tym rynku.

Cena Core Board

Cena oryginalnego Core Board firmy Reebok to około 760 złotych za sztukę. Przez taką cenę, ćwiczenia na Core Board to rzadkość w klubach fitness. Są oczywiście różne substytuty oryginalnego Core Board, których cena waha się od 200 złotych do 600 złotych. Warto jednak pamiętać, iż nie zawsze obniżona cena idzie w parze z wysoką jakością tego sprzętu.

Zostaw komentarz

Poprzedni artykuł:

Następny artykuł: