Ewa Chodakowska i killer, turbo spalanie, skalpel


chodakowskaZalet treningów z Ewą Chodakowską nie trzeba wymieniać. Efekty treningów z Ewą Chodakowską są tak oczywiste i pewne, iż wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę z opiniami jej podopiecznych i czytać, czytać, czytać... tak sporo  tych pozytywnych i zaskakujących efektów! Zapoznaj się ze Skalpelem, Killerem i Turbo spalaniem - to o tych programach treningowych mowa!

Znana i lubiana?

Ewa Chodakowska to jedna z bardziej znanych twarzy nie tylko na rynku fitness ale również w internecie i telewizji. Nic więc dziwnego, iż za rzeszami fanów idą również rzesze hejterów - skutecznie próbujących podważyć jej kompetencje, zamiary i jak najbardziej oczernić wizerunek. Czy potrzebnie? Nie mam pojęcia. Dla odmiany, w tym artykule nie skupimy się ani na jej wykształceniu, ani na jej życiu osobistym. Powiemy o tym co ma nam do zaoferowania i na jakie efekty dzięki Ewie Chodakowskiej możemy liczyć. Bo przecież to jest warte uwagi, jeśli chcecie schudnąć szybko i skutecznie.

Jakie są efekty Killera, Turbo spalania i Skalpela?

Przy systematycznych treningach efekty ćwiczeń powinny być widoczne już po 4 tygodniach. Ewa Chodakowska odradza stosowania jakichkolwiek diet wysokobiałkowych lub niskokalorycznych. Zaleca systematyczne i racjonalne spożywanie 5 posiłków dziennie aby metabolizm był cały czas na najwyższych obrotach. Ile kilogramów możesz schudnąć w ciągu 4 tygodni? Wszystko zależy od racjonalnego i konsekwentnego podejścia do ćwiczenia i jedzenia. Zgodnie z opiniami ćwiczących schudnąć możesz od 4 do nawet 8 kilogramów w miesiąc.

Jak sama Ewa Chodakowska przyznaje, Killer, Turbo spalanie oraz Skalpel powstały w wyniku wieloletnich obserwacji i treningów, dzięki którym Ewa mogła stworzyć zestawy idealnych ćwiczeń dla każdej z nas.

Killer - jak porządnie, samodzielnie i pozytywnie się wykończyć...

Killer to świetny zestaw ćwiczeń dla osób chcących zaserwować sobie w zaciszu domowym wycisk na miarę najlepszych treningów w klubach fitness. Zestaw ćwiczeń o chwytliwej nazwie Killer to seria interwałów rozpoczynających się solidną rozgrzewką. Tak jak w przypadku Skalpela kluczem do idealnej figury jest angażowanie mięśni brzucha niezależnie od tego, nad jaką partią mięśni obecnie pracujemy.

Część właściwa Killera składa się trzech serii 3-4 ćwiczeń wzmacniających, które wykonuje się jedno po drugim w 15 powtórzeniach. Serie ćwiczeń wzmacniających są przeplatane ćwiczeniami cardio - stanowią je różnego rodzaju podskoki, pajacyki, wymachy nóg, tappingi, sprinty, także wykonywane bez przerw na odpoczynek.

Płyta Killer z Ewą Chodakowską jako jedyną instruktorką zachęca do kupna i ćwiczenia prostym i zarazem celnym hasłem "600 kalorii w 40 minut i nową figurą w 4 tygodnie. Po wykonaniu tego 40-minutowego treningu jestem pewna, iż ten kto solidnie do ćwiczeń się przyłoży ma szansę na szybkie (może i skuteczne) schudnięcie i zmniejszony apetyt.

A może Turbo spalanie? Efekty i opis ćwiczeń

Ten kto chce szybko schudnąć zdecydowanie powinien spróbować Turbo spalania. Efekty powinny być już widoczne po 4 tygodniach. Ćwiczenia, tak jak w przypadku Killera trwają 40 minut. Trening Turbo spalanie rozpoczyna się tradycyjną rozgrzewką. Część właściwą ćwiczeń można podzielić na 9 serii. W każdej serii są 2 ćwiczenia. Jeśli chodzi o opis ćwiczeń wykonywanych w Turbo spalaniu - są to zmodyfikowana deseczka, podskoki, squaty, brzuszki, wykroki, spiderman. Serie te są przedzielone bardzo intensywnymi ćwiczeniami typu cardio (trucht w miejscu, pajacyki, podskoki i inne). Ile możesz schudnąć? Ile można spalić kalorii? Jeden pełnowymiarowy trening Turbo spalanie to 500 - 600 kalorii z głowy. Dodatkowo ćwiczenia te zmniejszą łakomstwo, apetyt na kolejną kremówkę, batonik dzięki zwiększonej ilości hormonów szczęścia wydzielanych w czasie ćwiczeń.

I ty możesz być rzeźbiarzem, czyli Skalpel!

Miałaś ciężki dzień i nie masz ochoty na totalny wycisk? Może osiągnęłaś już wymarzoną wagę ale chcesz wyrzeźbić swoje ciało i wyglądać jak... Ewa Chodakowska? Skalpel (ten nieinwazyjny!) na pewno Ci w tym pomoże. Wbrew pozorom nie są to ćwiczenia łatwe pomimo większej ich statyki niż w przypadku Killera. Skalpel wzmocni mięśnie, wydłuży je, dzięki czemu skóra powinna być bardziej napięta. Cellulit również powinien zostać zmniejszony. Tak przynajmniej zapewnia autorka ;). Trening Skalpel obejmuje ćwiczenia wzmacniające nóg, rąk, brzucha, pleców...jednym słowem całego ciała! Ten opis ćwiczeń nie oddaje na pewno intensywności Skalpela. W każdym razie po 40 minutach spalisz około 450 kalorii i rozkręcisz na długo swój metabolizm i zmniejszysz apetyt, łakomstwo.