Ewa Chodakowska i Turbo wyzwanie


wyzwanieTurbo wyzwanie to kolejny program autorski Ewy Chodakowskiej dzięki któremu możemy schudnąć i odzyskać dawną sylwetkę. Jakie są opinie na temat Turbo wyzwania? Jakie są efekty? Zapoznaj się z recenzją i ćwiczeniami na nowej płycie Ewy Chodakowskiej.

Opis ćwiczeń

Ewa Chodakowska w intro porządnie wyjaśnia cel, przypomina o porządnym obuwiu do ćwiczeń i wyjaśnia kto może ćwiczyć Turbo wyzwanie. Turbo wyzwanie składa się z rozgrzewki, po której następuje część właściwa treningu - 8 serii, w każdej serii 4 ćwiczenia trwające 20 sekund. Każdą serię powtarzamy 2 razy.Opinie? Porządny wycisk i dużo potu. Napisy dla niedosłyszących i solidny opis każdego ćwiczenia pomagają, zwłaszcza wtedy, gdy przez swoje tupanie nie słyszysz prowadzącej trening Ewy.

Efekty i cel Turbo wyzwania

Dzięki regularnym ćwiczeniom (minimum 3 razy w tygodniu przez 4 tygodnie) spalisz tkankę tłuszczową, wzmocnisz i wysmuklisz mięśnie. Cel treningu i domniemane efekty? Płaski brzuch, jędrne pośladki, zgrabne nogi, smukłe ramiona, mocne plecy. Trening jest dedykowany osobom średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Dzięki dwóm wersjom każdego ćwiczenia w Turbo wyzwaniu mogą jednak ćwiczyć wszyscy - początkujący i zaawansowani. Ważne jest, iż ćwiczeń nie wykonujesz "na ilość", w konkretnej, narzuconej ilości, lecz w czasie - dzięki regularnym ćwiczeniom możesz w wykonać co raz więcej powtórzeń każdego ćwiczenia.

Czy warto kupić płytę DVD Turbo wyzwanie?

Czy warto kupić Turbo wyzwanie z Ewą Chodakowską? Na pewno tutaj są opinie podzielone. Jedni są zdania, iż za dużo ćwiczeń się powtarza. Są również opinie, że warto kupić, jednak wyjdzie na to samo jak pozostaniemy przy Killlerze, Skalpelu czy Turbo spalaniu, ponieważ efekty będą te same. Na pewno jednak pewna zmiana zawsze się przyda, zwłaszcza w treningu dzięki któremu możemy schudnąć.