Friends training w terenie i Anna Lewandowska


Ania i Adrianna promują zdrowy i aktywny tryb życia. Dzięki treningom na świeżym powietrzu na stadionie, w parku, lesie lub na rynku można poczuć się wyjątkowo! Zapoznaj się z treningami tego charyzmatycznego duetu i ćwicz razem z Panią Lewandowską i Palką.

Friends training w plenerze

W poprzednich artykułach pokazaliśmy jak przebiegała kariera Anny Lewandowskiej, jej blogu Healthy Plan by Ann, czyli HPBA i jej pomysłu na Friends training. Anna Lewandowska wraz z Adrianną Palką przygotowały treningi, które na pewno dadzą porządnie w kość, ponieważ wykorzystały w czasie ćwiczeń słynny trening Tabaty - 20 sekund treningu i 10 sekund przerwy razy osiem (oczywiście, w zależności od potrzeb treningowych te wartości w treningu Tabaty mogą ulec zmianie). W brew pozorom czasowym to osiem minut Tabaty może nas porządnie wymęczyć! Ale czego się nie robi żeby schudnąć...

Jak widzimy na nagraniu, spora grupa osób ćwiczy pod dyktando utalentowanych pań. Po minach ćwiczących wyraźnie widać, iż trening nie należy ani do łatwych ani lekkich. No ale przecież oto w porządnych treningach chodzi! Dzięki takim godzinnym ćwiczeniom możemy stracić aż 500 kalorii!

 

Czy podoba wam się taki grupowy trening z udziałem gwiazd? Co myślicie o technice i zaangażowaniu trenerek? Opinii na forach, Youtube czy Facebook oczywiście jest tyle, co osób oglądających ćwiczenia friends training!

Karate i Anna Lewandowska Stachurska

Oczywiście, warto pamiętać, iż Anna Lewandowska przede wszystkim jest wielokrotną mistrzynią karate. Zobaczcie jak trenuje karate Anna w swoim rodzimym klubie w Pruszkowie i jak zaczęła się jej kariera ze sportem.

O małżeństwie Lewandowskich jest co raz głośniej. Dzięki niesamowitemu talentowi, ciężkiej pracy, samozaparciu i predyspozycjom zarówno Robert jak i Ania pną się po szczeblach kariery zawodowej jak i osobistej.