Tony Horton one on one


Tony Horton i one on one. Tony Horton i p90x. Ćwiczenia, porady, filmy, biografia, ciekawostki. Zapoznaj się z treningami, ćwiczeniami proponowanymi w p90x ! Zacznij ćwiczenia już dzisiaj, wzmocnij swoje mięśnie i popraw motywację! Tony Horton na pewno Ci w tym pomoże!

Tony Horton - biografia

Tony to jedna z bardziej barwnych i charyzmatycznych postaci w świecie fitness & wellness. Tony Horton urodził się w 1958 roku. Z powodu trybu pracy ojca, jego rodzina ciągle musiała przeprowadzać się z miejsca na miejsce. Dzięki temu, Tony nauczył się szybko poznawać i zaprzyjaźniać się z nowymi ludźmi. Od zawsze był dobry ale nie wybitny w przeróżnych sportach. Z powodu zamiłowania do czekolady, ciast i innych słodkości Tony Horton długo nie mógł osiągnąć wymarzonej, idealnej sylwetki.

Po zakończeniu edukacji na uniwersytecie w Rhode Island w latach 80-tych, postanowił zamieszkać w Hollywood i spróbować swoich sił jako aktor. Szybko jednak okazało się, że rzesze fanów zyska nie jako aktor, tylko jako trener personalny. Poznał się na siłowni z takimi osobistościami jak Arnold Schwarzenegger i Lou Ferrigno. Dzięki nim nauczył się suplementacji i podstaw zdrowego żywienia. Zrezygnował ze słodyczy, niezdrowego trybu życia, dzięki czemu zredukował tkankę tłuszczową i zwiększył masę mięśniową.

Coraz częściej osoby znajome prosiły go o radę w sprawach odżywiania i suplementacji, dzięki czemu szybko zyskał ogromną ilość klientów. Po paru latach pracy jako trener personalny zyskał wielką sławę, zaczął nagrywać swoje treningi (Tony Horton One on One, Tony Horton p90x), pisać książki dotyczące porad dietetycznych. Stworzył także produkty żywnościowe sygnowane jego imieniem (shakeology). Jednym słowem stał się gwiazdą w świecie fitness & wellness.

Tony Horton zaraża sportem

Tony Horton nie tylko uczy i pokazuje jak ćwiczyć, nie tylko wygląda co najmniej zjawiskowo, nie tylko genialnie motywuje i radzi jak się odchudzać, ale również jest niesamowitym showmanem i maniakiem wszelkich sportów! Tony Horton dosłownie zaraża sportem, optymizmem, a swoją aparycją ciągle powiększa rzesze swoich fanów i zdesperowanych klientów.

p90x i One on One

Tony Horton na całym świecie znany jest z takich filmów, poradników treningowych jak Tony Horton One on One (jeden na jednego, czyli Horton przeciw Tobie, z tobą), tony Horton i p90x (90-cio dniowy program treningowy przekształcający Twoje ciało i poprawiający Twoją kondycję nie do poznania). Z planami treningowymi na poszczególne dni Tony Horton zachęca do stworzonych przez niego napojów w proszku znanych pod określeniem Shakeology, batonów i innych pomagających schudnąć przysmakach. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi, sporymi kosztami, ale, podobno, produkty te warte są swojej ceny.

Przykładowe treningi z Tonym

Gorąco polecam jego filmy, filmiki i książki, szczególnie tym ze słabą i szybko niknącą motywacją. Niestety, Tony pilnie strzeże swojego "dorobku", usuwając swoje filmy z YouTube. Jedynym źródłem darmowym jego filmów jest chomikuj. Na chomikuj bez problemu znajdziesz pełnometrażowe treningi px90 i One on One. Oto przykładowe filmiki mistrza fitness

Chcesz treningu ogólnosprawnościowego? Oto stworzona przez jednego z jego fanów ciekawa i "intensywna" kompilacja ćwiczeń, które wykonane w pokazanej na filmie kolejności dają efektywny trening całego ciała. Zapraszam do obejrzenia, a potem do przećwiczenia!

One Comment add one

  1. dubstep says:

    Z całego serca doceniam Twojego bloga! Czy myslisz zeby z wieksza czestotliwoscia dodawac posty na tym portalu? Zycze milego dnia i pozdrawiam, Jacek

Zostaw komentarz

Poprzedni artykuł:

Następny artykuł: