Tracy Anderson – nietypowy trener osobisty


Dlaczego Tracy Anderson to nietypowy trener osobisty? Dlaczego tylu sławom, pomimo braku odpowiedniego wykształcenia, ćwiczenia z Tracy Anderson przypadły do gustu? Co takiego specyficznego jest w jej treningu? Metoda Tracy Anderson powaliła na kolana całe USA, a teraz dotarła do Europy i zbiera kolejne oklaski!

 Nadwaga i balet

Tracy Anderson to niedoszła baletnica, zmagająca się przez całą swoją młodość z nadwagą. Oczywiście, mówię tu o nadwadze według norm stworzonych dla baletnic. Tracy, nie dość, że nie należała nigdy do osób wysokich, to jeszcze jej budowa ciała nie należała nigdy do najdrobniejszych. Pomimo świetnego wyczucia rytmu i miłości do baletu, Tracy musiała zrezygnować ze swojej pasji i szczęścia poszukać gdzie indziej.

Nowe miasto, nowe marzenia

W wieku 18 lat postanowiła przenieść się do Nowego Jorku. Po paru latach, na swej drodze spotkała "tego jedynego". Został nim koszykarz, Eric Anderson. Wyszła za mąż, urodziła dziecko i przybrała na wadze przeszło 25 kilogramów. To jeszcze bardziej pogłębiło jej obsesję na punkcie zrzucenia zbędnych kilogramów. Przez kolejne lata opracowała ćwiczenia, dzięki którym możesz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w organizmie, jednocześnie nie zwiększając ilości tkanki mięśniowej.

Wreszcie, Tracy na dobre zrezygnowała z baletu, spełnienia zawodowego zaczęła szukać w fitnessie. Założyła swój własny fitness klub i przez kolejne 10 lat dopracowywała swoją metodę, dzięki której jej klientki chudły w zawrotnym tempie - nawet 25 kilogramów w ciągu pół roku!

Tracy Anderson jest wielką przeciwniczką rozbudowanych mięśni, muskulatury i ciała rodem z siłowni. Swoim klientkom odradza, a wręcz zabrania korzystania z usług siłowni i stosowania obciążeń powyżej półtorej kilograma.

Tracy Anderson metamorphosis

O jej sukcesach w tworzeniu idealnej sylwetki dowiedziała się Gwyneth Paltrow, która pilnie potrzebowała planu treningowego, który pomógłby jej w uzyskaniu sylwetki tancerki i jednocześnie pozwoliłby na większą grację i płynność ruchów. To wszystko na potrzeby filmu Iron Man. Tracy Anderson wykonała swoją pracę tak świetnie, że wraz z Gwyneth Paltrow zaczęły pukać do jej pracowni kolejne sławy - Stella McCartney, a nawet Madonna.

 

Metoda Tracy Anderson już na dvd!

Po kolejnych latach ciężkiej pracy, ćwiczenia Tracy Anderson cieszą się niesłabnącą sławą oraz ogromnym szacunkiem w świecie fitness &wellness. Jej metoda okazała się na tyle skuteczna, iż zaproponowano jej wydanie swoich filmów dvd "Tracy Anderson method", czyli Tracy Anderson metamorphosis. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać film dvd dla początkujących lub zaawansowanych.

Metoda Tracy Anderson opiera się przede wszystkim na ćwiczeniu 6 razy w tygodniu przez godzinę dziennie, stosowaniu jak najmniejszych obciążeń jednocześnie wykonując jak najwięcej powtórzeń. Należy również pamiętać o połączeniu treningu z odpowiednią dietą. Jednak dieta stworzona przez Tracy Anderson ma więcej wspólnego z głodówką niż z racjonalnym odżywianiem. z tego powodu odradzam całym sercem i rozumem sposób żywienia proponowany przez Tracy.

Możesz również znaleźć całe mnóstwo filmów z Tracy Anderson na chomikuj i youtube. Oto najlepsze ćwiczenia Tracy:


Zostaw komentarz

Poprzedni artykuł:

Następny artykuł: