TRX ćwiczenia i cena


Przeszło 300 różnych ćwiczeń przy użyciu jednego sprzętu? Co więcej, sprzęt ten waży mniej niż 1 kilogram, mieści się w damskiej torebce i możesz zabrać go praktycznie wszędzie? To musi być TRX!

Nazwa TRX kojarzy się raczej z filmem science fiction niż ze światem fitness. Ma z nim jednak na pewno jedną cechę wspólną. Jest kosmicznie poręczny i użyteczny! Wszechstronność w użytkowaniu sprawiła, że coraz częściej fitness kluby, gabinety rehabilitacyjne oraz siłownie zaopatrują się w TRX. TRX i fitness? TRX i trening? Nie może być lepszego połączenia! Ze względu na swe niewielkie rozmiary i łatwość montażu możemy zabrać go w każdą podróż, do pracy oraz wykorzystać w klubach fitness.

TRX suspension training pro pack

Trening z TRX został stworzony i wprowadzony na potrzeby US NAVY SEALS - elitarnej jednostki wojskowej USA.

Trening z TRX cieszy się dużą popularnością, ponieważ, w przeciwieństwie do innych przyrządów i przyborów stosowanych w świecie fitness, nie nakłada na Ciebie żadnego oporu zewnętrznego. Jedynym oporem, z jakim masz tutaj do czynienia to opór, ciężar Twojego własnego ciała! Dzięki temu TRX może ważyć niecały kilogram, a ty możesz zabrać go ze sobą wszędzie!

TRX pro pack to system taśm nylonowych połączonych klamrami i uchwytami. Posiadają również wygodny, nierozdzielny karabinek i haczyk, dzięki czemu możemy taśmę z łatwością zamontować praktycznie wszędzie i wykonywać ćwiczenia w wielu płaszczyznach. Dzięki osobnym klamrom na ręce i nogi można zapewnić sobie większą higienę i wygodę ćwiczeń. Sztywne, antypoślizgowe uchwyty na ręce zapewniają bezpieczny trening. Taśma nylonowa jest szerokości 4 centymetrów, podwójnie szyta nicią nylonową - zapewnia to dużą wytrzymałość taśmy. Producent zapewnia, że ciężar jaki wytrzyma TRX pro pack to 560 kilogramów!

Aby trening mógł być zoptymalizowany dla każdego, taśma TRX suspension training pro pack może być z łatwością skracana i wydłużana. Jej długość może wahać się od 1,8 do 3,6 metra długości.

TRX pro pack cena

Cena oryginalnego TRX w oryginalnym opakowaniu to około 700 złotych. Dodatkowo, można kupić specjalne mocowanie, dzięki któremu możesz zaczepić TRX do takich powierzchni jak drzwi, barierki. Spowoduje to zwiększenie wszechstronności tego sprzętu, ćwiczenia z TRX mogą stać się bardziej różnorodne.

Na allegro, TRX w nieoryginalnym opakowaniu można kupić za 310 złotych plus cena za przesyłkę. Sprzedawcy tej wersji produktu zapewniają o doskonałej jakości sprzętu jednocześnie informując, że niższa cena jest spowodowana zmianą opakowania TRX - jest to przeważnie białe, zwyczajne pudełko. Sam zestaw TRX, jak twierdzą sprzedawcy, jest zgodny z oryginałem. Wybór pozostawiam wam.

Jak zwykle, cena TRX pro pack nie należy do najniższych, jednakże warto pamiętać, iż tego typu sprzęty, jak TRX, BOSU, Core Board kupuje się raz i to na długie, długie lata.

Kupując oryginalny sprzęt, wraz z TRX otrzymujesz film instruktażowy na DVD, instrukcję obsługi, książkę z ćwiczeniami oraz materiałowy pojemnik na zestaw do ćwiczeń. Dzięki temu ćwiczenia, trening na TRX okażą się dużo łatwiejsze niż myślisz!

TRX Pro Pack ćwiczenia

Oto film prezentujący możliwości TRX. Możemy poznać przykłady ćwiczeń z tym sprzętem oraz przekonać się o wszechstronności w jego użytkowaniu. TRX i trening? Nie może być nic przyjemniejszego! Film ten jest dostępny tylko w wersji angielskiej .

7 komentarzy add one

 1. Marta says:

  No ja ćwiczyłam na tym sprzęcie. Niesamowita sprawa. Ale muszę przyznać, że łatwo nie było. Wszystko mi się plątało, trudno było mi zrobić każde ćwiczenie… ale może za drugim, trzecim razem będzie lepiej. pzdr

 2. seel says:

  Na allegro są podróby. Nie wierzcie w to że to są oryginały. W USA kosztują prawie 200$ a w polsce 100 $. Aby sprawdzić czy jest oryginalny zaglądnijcie po gumkę z logo TRX. Jeśli jest hologram to oryginał jeśli nie to …

 3. marcin says:

  Moja opinia to Swietny Gadzet rewelacja i funkcjonalność super ,ale 800 zł czy jak kto woli 200 dolarów to naprawde za dużo dla hologramu nabijamy komuś ja ćwiczyłem na podrubie za 200 zł i jest dobrze zrobiona mareriały urzyte są na pierwszy rzut oka wysokiej jakości ,Pytanie oryginalne czy podruba to co kto woli i to i to jest oki dla mnie to 600 zł w kieszeni na drobne wydatki 😉

 4. serduszkOOwa says:

  Przygodę z TRX zaczęłam ponad miesiąc temu, od 3 tygodni ćwiczę na nim codziennie na zajęciach w klubie fitness. Jest to niesamowita sprawa, widzę efekty ćwiczeń na swoim ciele, dostrzegam lepszą wydolność oddechową, no i jest niesamowicie poręczny i praktyczny. Nie jestem zwolenniczką ćwiczeń fitness, podczas których w rytm musiki muszę wykonywać(nie daj Boże) jakieś kroki połączone z ćwiczeniami. Na TRX są tylko i wyłącznie ćwiczenia, i chyba to sprawiło, że te urocze taśmy podbiły moje serce 🙂

 5. peter says:

  zachecam do kupna TRX, od pol roku zanjmuje sie sprzedaza hurtowo oryginalnych zestawow, kazdy z hologramem zarowno na pudelku jak i urzadzeniu x2, koszt 300zl, kontakt vox.poland@gmail.com

 6. al says:

  Taki trenażer można wykonać samodzielnie, kwestia czasu i chęci. A znajdzie sie materiał i nić z igłą i jest zrobione tanim kosztem.

Zostaw komentarz